Obsługa techniczna Konferencji HyperLOG

Zespół CTE 24 i 25 października 2019 roku miał ogromną przyjemność obsługiwać konferencję HyperLOG w Łodzi. Wydarzenie miało szczególną wagę, ponieważ zgromadziło specjalistów z branży TSL z całego świata, a ponadto była to pierwsza edycja w Polsce.

Konferencja HyperLOG

Na oficjalnym fanpage’u HyperLOG widnieje napis w języku angielskim, który przetłumaczyć można jako: Czysta merytoryka, inspiracje bez marketingu, nudy i polityki. Opis ten doskonale oddaje ducha całego wydarzenia, którego prelegentami byli światowi pionierzy z branży Transportu Spedycji i Logistyki. Na scenie HyperLOG stanęli między innymi Zastępca Dyrektora DHL Nabil Malouli, Szef Europejskiej Ekspansji Uber Freight Daniel Buczkowski czy Dyrektor Generalny i współzałożyciel firmy TenderTool Pieter Kinds. Oprócz prezentacji start-upów i merytorycznych wystąpień prelegentów dotyczących nowych technologii, wpływu zmieniającego się klimatu na branżę TSL oraz cyberbezpieczeństwa, w programie znalazły się także technologiczne rozwiązania, które do tej pory widziałeś tylko w futurystycznych filmach na YouTube. Event ten odniósł niebywały sukces, o czym świadczyć mogą zapisy na jego przyszłoroczną edycję.

Obsługa konferencji w Łodzi

Konferencja skupiająca wokół siebie wizjonerów transportu i  spedycji, kładących duży nacisk na innowacyjną, dotąd niespotykaną technologię, wymagała od nas zastosowania równie nowoczesnych rozwiązań. W tym celu zapewniliśmy:

  • profesjonalne nagłośnienie liniowe
  • oświetlenie efektowe
  • scenę o wymiarach 17m x 7m w hipsie
  • potężny ekran led o wymiarach 16m x 4m P3
  • obsługę prelegentów

Podczas obsługi konferencji w Łodzi nie mogliśmy przeoczyć także kwestii stricte estetycznych, dlatego też finał na najelpszy start-up wzbogaciło zapewniane przez nas złote konfetti.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią i wsparciem technicznym pierwszej i przełomowej edycji forum HyperLOG w Polsce. Jednocześnie mamy nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy.

Działamy na terenie całego kraju.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu.